Moda na wsi

Jeszcze kilka lat temu ludzie mieszkający na wsiach nie znali najnowszych trendów mody. Najczęściej spowodowane było to brakiem zainteresowania. Młodzież nie interesowała się modą, stylowymi ubraniami. Więcej »

Drogerie

Większość ludności dużo uwagi poświęca swojemu wyglądowi zewnętrznemu. Ma ono ogromne znaczenie dla większości kobiet na całym świecie. Więcej »

 

Stroje ze skór zwierzęcych

Większość ludzi bardzo lubi podziwiać zwierzęta podczas podróży pociągiem. Często spostrzec można sarenki biegające w zachodzie słońca po polu cieszące się swoją wolnością. Najczęściej poruszają się w licznym stadzie w którym czuja się bezpiecznie. Ludzie żyjący na wsi mają do czynienia z przeróżnymi zwierzętami poczynając od kurczaków, świń, psów, kotów, krów czy też takich zwierząt jak konie. Konie są zwierzętami przepięknymi godnymi zainteresowania każdego człowieka. Swego czasu był moda na konie. Wszyscy pragnęli posiadać własną klacz czy też ogiera najczęściej w celu jazdy wierzchem. Jazda konno jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką człowiek może zaznać w życiu. Zwierzęta potrafią bardzo uszczęśliwić człowieka, który powinien odpłacić się tym samym. Jest pewna zasada ta sama dla wszystkich zwierząt, jeżeli wychowując pieska czy konika, nie zrobiłeś mu krzywdy to on i Tobie nigdy nie zrobi nic złego. Jeśli zaś w momencie wychowania zdarzyło się, że uderzyłeś zwierze w przyszłości może odpłacić tym samym. Napiszę kilka słów o tym jak moda, nowy styl wpływa na życie wielu niewinnych zwierząt. W dalekich krajach gdzie żyją krokodyle bardzo często odbywa się na nie polowanie w celu uzyskania pięknej skóry którą jest obdarzony przez naturę. Krokodyl, który pomimo tego iż wygląda groźnie i może wydawać się złem całego świata, też ma serce i uczucia tak samo jak zwierzęta domowe czy ludzie. Dlatego też warto się zastanowić czy warto dla mody i pięknego wyglądu zabijać drugie stworzenie? Wiele gwiazd telewizyjnych, które często są naszymi idolami, do których chcemy się upodobnić najczęściej pod względem wyglądu pragnie mieć w domu chociaż jedną torebkę z prawdziwej skóry rekina, która kosztuje mnóstwo pieniędzy. Mając tego typu zdobycz gwiazdy na bankietach czują się wspaniale, ale nikt nie zada sobie pytania jakie męki przechodziło zwierzę zanim ta skóra została przerobiona na torebkę. Ludzie są bezlitośni i dla mody i pieniędzy są w stanie zrobić wszystko. Również takie zwierzęta jak misie polarne żyjące w lasach doświadczają tego bólu. Kobiety, które to właśnie mają tyle wrażliwości w sobie tyle miłości. To właśnie one oddadzą cały swój majątek aby takie futro założyć na swoje ciało i pochwalić się wszystkim zgromadzonym. Nie chcę powiedzieć jednak, że wszystkie światowej sławy gwiazdy mają takie same charaktery. Dostrzec można wiele pięknych modelek, które nigdy nie miały na sobie skóry z prawdziwego zwierzęcia. Są to osoby, które bardzo często występują w przeróżnych sesjach zdjęciowych głoszących o zaprzestaniu zabijania bezbronnych zwierząt. Inne kobiety zaś SA na tyle dumne, iż nie pozwolą sobie na założenie podrobionego futra, ze sztucznego materiału. Należy nie zapominać o tym, że moda, styl i uroda to nie wszystko. Nie zachowujmy się jak najgorsi egoiści. Pomyślmy czasem o cierpieniach innych i to nie tylko ludzi lecz właśnie o cierpieniach pięknych zwierząt, które ponoszą śmierć z powodu chęci założenia stroju przez daną osobę z ich skóry.